KPMG vs BMZ Poland

KPMG
2 - 13
BMZ Poland

Obie drużyny spotkały się wcześniej ze sobą tylko raz, w rozgrywkach Pucharu Ligi, zatem poniedziałkowe starcie było ich pierwszą ligową potyczką. We wspomnianym meczu górą było KPMG, jednak tym razem rywale wzięli rewanż i choć samo ich zwycięstwo może nie jest dużą niespodzianką, dziwić mogą rozmiary wygranej. Jedni i drudzy rozpoczęli sezon od porażki, ale to BMZ Poland zrehabilitował się za inauguracyjną wpadkę i w efektownym stylu sięgnął po trzy punkty. Gracze w czarnych koszulkach od początku meczu byli stroną przeważającą i już w pierwszej połowie potwierdzili swoją dominację. BMZ Poland do przerwy prowadził 5:1, a w drugiej odsłonie spotkania gracze tej drużyny nie zamierzali zwalniać tempa. Ostatecznie, licznik bramek zamknął się na trzynastu trafieniach, a najskuteczniejszym graczem okazał się Kamil Borawski, zdobywca pięciu goli.

Statystyki indywidualne przeciwnika KPMG zostały wyzerowane ze względu na zajęcie przez KPMG ostatniego miejsca w pierwszej fazie sezonu.