Raben Logistics Chorzów vs Inmedium.pl

Raben Logistics Ruda Śląska
10 - 1
Inmedium.pl

Zaskakujące mogą się wydawać rozmiary zwycięstwa Raben Logistics w tym spotkaniu, biorąc pod uwagę dobry początek sezonu w wykonaniu Inmedium.pl. Gracze z Chorzowa zaprezentowali się jednak w poniedziałkowy wieczór ze świetnej strony i po pełnej polotu grze wysoko pokonali solidnego rywala. Mecz rozpoczął się od dubletu Dawida Poczwardowskiego, na który Inmedium.pl odpowiedziało efektownym trafieniem Martina Markosyana. Od tego momentu spotkanie zostało jednak zdominowane przez jedną stronę i już do końca meczu tylko jeden zespół trafiał do przeciwnej bramki. Zespołowe, składne i szybkie akcje Rabenu mogły się podobać, a rywale nie znaleźli recepty na tak dysponowanych graczy z Chorzowa. Beniaminek do przerwy prowadził 4:1, w drugiej części gry systematycznie powiększał przewagę, osiągając na minutę przed końcem spotkania “dwucyfrówkę”. Tym samym Raben pokazał, że również w obecnym sezonie może przynależeć do czołówki, a kolejni rywale mają prawo obawiać się prężącego muskuły nowego pierwszoligowca.