8'
6Rafał Juszczyk
20Maciej Węgrzyn
  12 9 1

Przed tym tygodniem drużyna Habasit mogła wyprzedzić OZOS. Przeszkodzić w tym chciała drużyna SuperAuto24, która nie chciała zaliczyć piątej porażki z rzędu. Zawodnicy Habasit szybko zdobyli bramkę, już w drugiej minucie zrobił to Artur Jurczak, w siódmej minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Sumera, a ledwo 60 sekund po jego golu do siatki ponownie trafił Artur Jurczak. Obaj zawodnicy byli bardzo aktywni w pierwszej połowie, ponieważ w minucie 10 znowu bramkę zdobył Damian Sumera. W 11 minucie za strzelanie zabrał się Damian Frąckowiak, który do przerwy miał na swoim koncie dublet. Tuż przed przerwą swojego gola dołożył również Radosław Goliński i zwodnicy Habasit schodzili na przerwę z wynikiem 7:0. Po rozpoczęciu drugiej połowy znowu strzelanie zaczęła drużyna Habasit. W minucie 36 honorowego gola dla drużyny SuperAuto24 zdobył Patryk Zadworny. Bramką w 37 minucie Damian Frąckowiak ustalił wynik meczu na 12:1, tym samym kompletując klasycznego hat tricka.