RAControls vs Grupa Pietrzak

RAControls
7 - 2
Grupa Pietrzak

W zdecydowanie lepszych nastrojach do spotkania pomiędzy RAControls a Grupą Pietrzak przystępowali zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy. RAControls w ostatnich tygodniach rozgrywek Sportowej Ligi Firm prezentuje bardzo wysoki poziom sportowy, nie przegrywając kilku kolejnych meczów. Natomiast drużyna gości to zespół, który najprawdopodobniej zajmie ostatnie miejsce w tabeli 3 Ligi A, nie radząc sobie najlepiej w wiosennej rundzie. Już od samego początku rywalizacji inicjatywa należała do gospodarzy, którzy chcieli jak najszybciej objąć prowadzenie w spotkaniu. Pierwsza bramka w meczu padła w 6 minucie, a jej strzelcem był piłkarz RAControls – Damian Walendowski. Już 3 minuty później gracze występujący w czerwonych strojach, podwyższyli prowadzenie za sprawą gola Jarosława Karpińskiego. Wraz z upływem kolejnych minut przewaga gospodarzy była jeszcze bardziej widoczna, co wiązało się z ich kolejnymi trafianiami. Przed przerwą „Czerwoni” zdobyli kolejne 2 gole, co przy zmianie stron dawało im wynik 4:0. Drugie 20 minut ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze, już w 23 minucie powiększając swoją przewagę do pięciu trafień, za sprawą gola Arkadiusza Szojera. W przeciągu kolejnych 5 minut piłkarze RAControls zdobyli następne 2 gole, zamykając kwestię zwycięstwa w tym spotkaniu. Choć gracze Grupy Pietrzak próbowali kontrować swoich rywali, przez dłuższy okres czasu nie przynosiło im to zmierzonego skutku. Dopiero w końcówce meczu goście zdobyli 2 gole, które pozwoliły im nie przegrać tej rywalizacji do zera. Dzięki zwycięstwu 7:2, gospodarze utrzymali miejsce na podium w tabeli 3 Ligi A.