Lider Taxi vs RAControls

Lider Taxi
2 - 6
RAControls

Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za RAControls przed meczem z drużyną Lider Taxi. Są elementy, w których Lider Taxi może nadrobić i dorównać rywalom, ale musi się danego dnia kilka rzeczy zgrać, by oczekiwać pożądanego wyniku. Na murawie pełną kontrolę nad tym co się dzieję przejął zespół RAControls. W sposób spokojny i zaplanowany padła jedna bramka, która pociągnęła za sobą kolejne. Pierwsza połowa była bardzo jednostronna, dopiero w 19 minucie jakkolwiek Lider Taxi zaznaczył swoją obecność trafieniem kontaktowym przy rezultacie 0-4, patrząc z ich perspektywy. Można było mięć pewne nadzieję na trochę emocji, bo RAControls kilka razy cudem broniło się przed stratą kolejnych bramek, ale kiedy trzeba, podkreślili swoją siłę trafieniem na 5-1 w 34 minucie. Od tego momentu mecz taktycznie się zatrzymał i na trochę luzu pozwoliły sobie oba zespoły, wiedząc co je czeka. Spotkanie kończy się tenisowym rezultatem 6-2 na korzyść RAControls, co nadal daje im nadzieję na walkę o pozycję wicelidera 3 ligi na koniec wiosny.