Grupa Pietrzak vs Cooler Club

Grupa Pietrzak
2 - 9
Cooler Club

Mecz pomiędzy Grupą Pietrzak a Cooler Club zapowiadał się jako spotkanie zespołów, które w ostatnich tygodniach rywalizacji na boiskach Sportowej Ligi Firm nie mogą wygrać spotkania. Gospodarze ponieśli porażkę w kilku kolejnych meczach, co obecnie plasuje ich na ostatnim miejscu w tabeli 3 Ligi A. Natomiast gracze Cooler Club po dwóch dobrych pojedynkach zaliczyli w ostatnim czasie dwie wpadki, które znacznie pogorszyły ich bilans punktowy. Mecz rozpoczął się od lepszej gry zespołu gości, który starał się zdominować przeciwników w środkowej strefie boiska. Pierwsza bramka padła już w 2 minucie, a jej zdobywcą był zawodnik Cooler Club – Szymon Pieszczoch. Po tym golu swoje okazje mieli zawodnicy Grupy Pietrzak, jednak byli nieskuteczni pod bramką rywali. W 9 minucie to goście podwyższyli prowadzenie na 2:0, za sprawą trafienia Mateusza Dworaka. W końcówce pierwszej części gry piłkarze występujący na co dzień w czarnych strojach, zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę, która dała im duży komfort w grze. W drugich 20 minutach rywalizacji obraz meczu nie uległ zmianie, choć to gospodarze jako pierwsi trafili do siatki rywali. Gola na 1:3 zdobył w 23 minucie Dominik Borysiak. Po tej bramce to goście ponownie rozpoczęli strzelanie w tym meczu. Najpierw w 27 minucie trafił Mateusz Czechowski i ten gol rozwiązał worek z bramkami po stronie Cooler Club, który zaczął seryjnie trafiać do siatki rywali w końcowych minutach meczu. Ostatecznie Grupa Pietrzak uległa Cooler Club 2:9, ponosząc swoją 7 porażkę w tym sezonie. Dla gości natomiast to zwycięstwo oznacza awans na 8 miejsce w tabeli.