Novichem vs Auroland

2 - 6
Auroland

Po obiecującym początku sezonu zespół Novichem zawodzi w kolejnych kolejkach. Powrotu na odpowiednią drogę nie ułatwi mu zespół Auroland, który radzi sobie na razie bardzo dobrze. Novichem ewidentnie zostawia za sobą niemiłą przeszłość i szturmem zaatakował bramkę rywali. Skutek? Szybkie prowadzenie 2-0 i niedopuszczenie do głosu rywali w pozostałym czasie gry. Druga połowa to jakby inny mecz, inny dzień, inne zespoły i inni zawodnicy. Gracze Auroland ściągnęli blokady, wyrzucili frustrację i zaczęli grać, jak na dobry zespół przystało. Z każdą minutą przejmowali coraz to większą kontrolę nad spotkaniem i nie dość, że odrobili straty, to dorzucili znacznie więcej. Aż 6 akcji zakończyło się sukcesem piłkarzy Auroland i wynik z 0-2 zmienił się na 6-2. Tym samym zawodnicy Auroland umacniają się na czołowych pozycjach w 2 lidze, a gracze Novichem popadają w niemoc coraz głębiej.