Firma ZK Grzybowice vs BD Inwestor 2

Firma ZK Grzybowice
4 - 3
BD Inwestor 2

Spotkanie to zapowiadało się jako jedno z najciekawszych w tym dniu rozgrywek. Obie drużyny należą do czołówki Ekstraklasy i mogą mieć apetyty w obecnym sezonie na wywalczenie miejsca na podium, zatem trzy oczka w tej potyczce były niezwykle cenne. Mecz kapitalnie rozpoczął się dla Firmy ZK Grzybowice, która w pierwszej akcji spotkania objęła prowadzenie po bramce Bartosza Borowca. Odpowiedź rywali była jednak natychmiastowa, bowiem już w 2 minucie było 1:1. Taki początek pojedynku zwiastował ogromne emocje w dalszej jego części i rzeczywiście trzymał on w napięciu przez pełne 40 minut, choć gradu goli nie było. BD Inwestor 2 prowadził do przerwy 2:1, a dążąca do remisu Firma ZK Grzybowice dopięła swego tuż przed upływem pół godziny gry. Ledwie trzy minuty później rywale ponownie mieli gola przewagi, ale w samej końcówce to gracze w żółtych koszulkach wykazali więcej determinacji i co najważniejsze, grali do końca. Bohaterem spotkania został Bartosz Borowiec, który do wcześniej strzelonych dwóch goli, dołożył dwa kolejne, na wagę niezwykle cennego zwycięstwa. Firma ZK Grzybowice już trzeci kolejny mecz wygrała różnicą jednej bramki i po raz drugi z rzędu zapewniła sobie komplet punktów w samej końcówce. Jak widać gra do końca zdecydowanie popłaca.