GEFCO Polska vs BGH Polska

GEFCO Polska
3 - 9
BGH Polska

To spotkanie miało spory ciężar gatunkowy, bowiem spotkały się dwie drużyny zagrożone degradacją z 1 Ligi. Oba zespoły znajdują się na granicy strefy spadkowej i komplet punktów z sąsiadem z tabeli może okazać się bezcenny w końcowym rozrachunku. BGH Polska traciło do swojego czwartkowego rywala trzy oczka i gracze tej ekipy świadomi wagi spotkania zaatakowali jako pierwsi. Ofensywna taktyka okazała się skuteczna, gdyż w zasadzie już po pierwszej połowie meczu jego losy były już rozstrzygnięte. BGH Polska schodząc na przerwę prowadziło już 5:0 i trudno było przypuszczać by mogło wypuścić tak pokaźną zaliczkę z rąk. W drugiej części gry GEFCO Polska zdobyło co prawda trzy bramki, ale to rywale ponownie byli skuteczniejsi i odpowiedzieli czterema trafieniami, zatem jeszcze powiększyli swoją przewagę. Taki wynik spotkania oznacza, że BGH Polska zrównało się punktami ze swoim ostatnim przeciwnikiem i mając wygrany bezpośredni mecz, wyprzedziło go w tabeli. Obu drużynom pozostały trzy spotkania do rozegrania i każda zdobycz może okazać się na wagę złota, tym bardziej, że ostatnie w tabeli el12 również nie zamierza łatwo nie poddać.