CC Maksimum Katowice

3Patryk Lemański 37'
BRMarcin Sularz
50Kamil Maj 8', 10', 13', 40'
6', 17', 29', 33', 36', 37', 38'
15Wojciech Roksela 8'
11Sebastian Pączko 6', 17', 20', 33', 36', 38'
10'
0Szymon Hatłas 29'
20', 40'
  12 11

ESA Logistika w przypadku wygranej w tym meczu pieczętowała awans i w praktyce tytuł mistrzowski, zatem liderowi motywacji na pewno nie brakowało. Gracze CC Maksimum nie zamierzali jednak być wyłącznie statystami i choć wynik wskazuje na wyraźne zwycięstwo faworyta, to Katowiczanie przez długi czas nawiązywali równorzędną walkę z rywalem. Spotkanie rozpoczęło się niespodziewanie, bowiem to właśnie niżej notowany zespół prowadził po 3 minutach 2:0. Oba trafienia były autorstwa Pawła Kachela, który najpierw wykorzystał rzut karny, a potem wykończył precyzyjne dośrodkowanie kolegi. Z każdą kolejną minutą ESA Logistika zaczęła się jednak rozkręcać i to właśnie lider zdobył cztery kolejne bramki, na które rywale odpowiedzieli jeszcze jednym golem. CC Maksimum przez pół godziny gry utrzymywało jedno – dwubramkowy dystans do faworyta, jednak ten w ostatniej fazie meczu podkręcił tempo i Katowiczanie nie zdołali sprawić niespodzianki. ESA Logistika po raz kolejny przekroczyła barierę 10 goli i w efektowny sposób zapewniła sobie awans, który od kilku kolejek wydawał się być tylko kwestią czasu.