Lider Taxi vs Eco Dla Firm

Lider Taxi
6 - 6
Eco Dla Firm

Spotkanie pomiędzy zespołami Lider Taxi a Eco Dla Firm nie miało wyraźnego faworyta. Przed tygodniem z powodu kontuzji swojego zawodnika, piłkarze gospodarzy nie dokończyli meczu. Natomiast gracze gości ulegli drużynie Netology, nie zdobywając w tamtym spotkaniu ani jednej bramki. Rywalizacja w dzisiejszym meczu od samego początku stała na wysokim poziomie. Obie ekipy bardzo szybko operowały piłką, dobrze konstruując swoje kolejne akcje. Jako pierwsi do siatki rywali trafili gracze Lider Taxi, za sprawą bramki Michała Kyzioła z 4 minuty spotkania. Jednak minutę później mieliśmy już remis, a gola na 1:1 zdobył Rafał Rosochacki. W tym momencie większą kontrolę nad przebiegiem gry zaczęli przejmować piłkarze gości, którzy stwarzali coraz więcej groźnych sytuacji bramkowych. W 10 minucie ponownie do siatki Lidera trafił Rafał Rosochacki, wyprowadzając swoją ekipę na prowadzenie. Przed przerwą goście zdobyli jeszcze jednego gola ustalając wynik na 1:3. Po zmianie stron sytuacja na boisku odmieniła się o 180 stopni. Zawodnicy gospodarzy wyszli na drugą połowę bardzo zmotywowani, czego efektem były 3 strzelone przez nich bramki w niespełna 5 minut po gwizdku arbitra. Po tym okresie ich przeciwnicy ponownie wrócili do rywalizacji, do samego końca „bramka za bramkę” walcząc o korzystny dla siebie rezultat. Ostatecznie jednak Lider Taxi po pasjonującym meczu zremisował z Eco Dla Firm 6:6, zdobywając  pierwszy punkt w Sportowej Lidze Firm.