Freshmed vs Plastic Omnium

Freshmed
2 - 4
Plastic Omnium

Poprzednie spotkanie obu drużyn miało miejsce w sezonie Zima 2019 i zakończyło się wynikiem 5:5. Dzisiejszy mecz od samego początku zapowiadał się na wyrównane starcie. Jako pierwszy na prowadzenie wyszedł zespół Freshmedu. Jednak już cztery minuty później na tablicy wyników ponownie widniał remis za sprawą Adriana Modelskiego. Do końca pierwszej połowy nie padło więcej bramek. Po zmianie stron do akcji ponownie przystąpili Biało-niebiescy, podwyższając prowadzenie na 1:2. Tym razem Czarni zdołali jeszcze odrobić stratę, doprowadzając w trzydziestej trzeciej minucie do remisu. Jednak Adrian Modelski ponownie „wziął wszystko w swoje nogi”, by już chwilę później jego zespół mógł się cieszyć z ponownie objętego prowadzenia. Mateusz Małgowski przypieczętował swoim trafieniem zwycięstwo Plastic Omnium, dzięki czemu trzy punkty wędrują na jego konto.