8Dawid Piwko 26', 34', 37'
12', 15', 40'
5Tomasz Dobrzyński 12', 15', 16', 18'
11Bartosz Nawrocki 4', 32', 35'
3', 11', 17', 18', 34'
  16 13

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu Sportowej Ligi Firm, w ramach rozgrywek Ekstraklasy naprzeciw siebie stanęły drużyny Lokalu Nieruchomości oraz DPL. Faworytem meczu byli gracze rozstawieni w roli gospodarzy, mający za sobą znakomity sezon zimowy. Spotkanie rozpoczęło się od pełnej dominacji zawodników Lokalu, którzy kontrolowali grę w środkowej strefie boiska, nie dopuszczając przeciwników pod swoje pole karne. Pierwsza bramka padła już w 3 minucie, a jej autorem był zawodnik gospodarzy – Marek Kasprzyk. Chwilę później było już 2:0 dla Lokalu Nieruchomości. Drugą bramkę dla graczy występujących w białych strojach zdobył Bartosz Nawrocki. Przez cały okres trwania pierwszej połowy gospodarze dominowali nad swoimi przeciwnikami, dobrze operując piłką i zdobywając kolejne bramki. Duża kultura gry i doskonała wymienność pozycji pozwoliła zawodnikom Lokalu na wypracowanie sobie do przerwy gigantycznej przewagi 9:0. Po zmianie stron obraz gry znacząco się nie zmienił. Nadal w grze dominowali gospodarze, jednak gracze DPL zaczęli dochodzić do swoich nielicznych sytuacji bramkowych. Honorowego gola dla DPL zdobył w 30 minucie – Kamil Plachetka. Po przerwie piłkarze Lokalu Nieruchomości zdobyli jednak kolejne 7 bramek, ostatecznie wygrywając spotkanie w rozmiarze 16:1. Dzięki tak wysokiej wygranej, gospodarze zostali liderem tabeli Ekstraklasy. Piłkarzem meczu został wybrany Bartosz Nawrocki, który zdobył dla swojego zespołu 3 bramki oraz zanotował 5 asyst.