4 ECO Prestige vs MRW

4 - 2
MRW

W emocjonującym spotkaniu 1 Ligi zmierzyły się ze sobą drużyny 4 ECO Prestige i MRW. Już w pierwszej minucie meczu goście zaskoczyli defensywę rywala i zdobyli pierwszą bramkę. Jednakże, mimo szybkiego prowadzenia MRW, drużyna 4 ECO Prestige nie poddała się i kontynuowała walkę. Ich determinacja i wysiłek zaprocentowały jeszcze przed przerwą. Seria skutecznych ataków i dobrze wykorzystanych okazji pozwoliła im odrobić straty i wyjść na prowadzenie 2:1. Po przerwie atmosfera na boisku nadal była napięta, a obie drużyny walczyły o kontrolę nad grą. Zespół 4 ECO Prestige kontynuował swoją ofensywną grę, starając się zwiększyć przewagę. Jego wysiłki przyniosły rezultaty, gdyż zdołał zdobyć kolejne dwie bramki, natomiast gracze MRW zdołali odpowiedzieć tylko jedną i to gospodarze rozpoczęli rundę wiosenną od zwycięstwa 4:2.