Hard Plast Tychy vs Fortis Logistics Sławków

Hard Plast Tychy
6 - 7
Fortis Logistics Sławków

Obie drużyny niewiele dzieli w tabeli, więc mogliśmy się spodziewać wyrównanego spotkania – i tak też było. Już po 8 minutach mieliśmy 2:0 dla Tyszan, jednak zawodnicy ze Sławkowa szybko odrobili straty, dzięki trafieniom Adama Barana oraz Adama Drożdża. Do końca pierwszej odsłony obie drużyny wymienili po jednym ciosie, dzięki czemu do przerwy mieliśmy 3:3. Początek drugiej połowy wyglądał tak samo, jak 20 minut wcześniej – szybkie dwie bramki niebieskich oraz nadrabianie strat przez zielonych. Przełom nastąpił w 30 minucie, gdy Fortis pierwszy raz w tym meczu objął prowadzenie. Mimo wyrównania na 5 minut przed końcem, gola na wagę 3 oczek zdobył najlepszy strzelec drużyny ze Sławkowa – Adam Baran.