Sopra Steria vs Novichem

Sopra Steria
5 - 3
Novichem

Jednym z ciekawszych spotkań ostatniej kolejki 3 ligi był mecz pomiędzy Sopra Steria a Novichem. Obie drużyny od początku grały jak równy z równym. Wynik meczu otworzył Paprotny, lecz Biało-Zieloni nie zamierzali odpuszczać. W 12 minucie Kowalczyk wyrównał, lecz chwila nieuwagi wystarczyła, by Sopra Steria znów wyszła na prowadzenie, tym razem dzięki bramce Farmasa. Kowalczyk po raz kolejny wyrównał, trzymając cały czas zespół w walce o mistrzostwo 3 ligi. Pierwsza odsłona zakończyła się przy stanie 2:2. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Po raz pierwszy na prowadzenie w tym meczu Novichem wyszedł w 26 minucie dzięki trafieniu Jakubowskiego. Od tego momentu strzelali już tylko zawodnicy Sopra Sterii. W 33 oraz 35 minucie zespół z piekła do nieba wyprowadził Farmas, kompletując hat tricka, a wynik zamknął w przedostatniej minucie Harmułowicz. Zwycięstwo Sopra Sterii 5-3 daje im w końcowym rozrachunku 21 punktów, dzięki czemu znaleźli się tuż za plecami Novichem.