ING Bank Śląski vs ArchiDoc

ING Bank Śląski
2 - 2
ArchiDoc

ING Bank Śląski i ArchiDoc to dwie drużyny ze środka tabeli trzeciej ligi, które od samego początku tego spotkania prezentowały podobny poziom. W pierwszej połowie zawodnicy obu stron prowadzili grę w środku pola. Ciężko im się było przebić przez zasieki postawione przez rywala, w związku z czym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Po zmianie stron ING Bank Śląski jako pierwsze znalazło drogę do siatki rywala. Jednak euforia po trafieniu nie trwała długo, ponieważ przeciwnik zrewanżował się nie jedną, a dwiema bramkami. Pomarańczowi długo walczyli o gola na wagę remisu. Jednak cierpliwość i upór popłaca – tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra padła długo wyczekiwana bramka, która pozwoliła im cieszyć się z jednego punktu.