Vattenfall IT vs Inmedium.pl

Vattenfall IT
2 - 7
Inmedium.pl

Spotkanie pomiędzy Vattenfall IT a Inmedium.pl zapowiadało się jako mecz drużyn znajdujących się w dolnej części tabeli. Przed tym spotkaniem nastroje w obu zespołach nie mogły być zbyt dobre. Zawodnicy gości przegrali swoje 3 ostatnie spotkania, natomiast drużyna gospodarzy, to zdecydowanie najsłabsza ekipa tego sezonu 2 ligi – z samymi porażkami na swoim koncie. Jednak to zawodnicy Vattenfall IT lepiej rozpoczęli to spotkanie, już w jednej z pierwszych akcji w meczu zdobywając bramkę dającą im prowadzenie. Gola już w 1 minucie dla gospodarzy zdobył Bartosz Komoder. Wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić gracze w pomarańczowych strojach, stwarzając sobie coraz dogodniejsze okazje bramkowe. Ofensywa drużyny Inmedium.pl przyniosła jej wyrównanie w 7 minucie spotkania, a już 2 minuty później prowadzenie za sprawą trafień Tomasza Manjury. Do przerwy wynik już się nie zmienił i przy zmianie stron to goście prowadzili 2:1. Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra zawodników gości, którzy wraz z upływem kolejnych minut przejmowali kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Stopniowo wypychali przeciwników z środkowej części boiska, zmuszając ich do obrony pod własną bramką. W 21 minucie pomarańczowi podwyższyli prowadzenie, którego nie oddali już do samego końca spotkania, z czasem zdobywając kolejne gole. Ostatecznie Vattenfall IT uległ Inmedium.pl 2:7, ponosząc swoją ósmą porażkę w tym sezonie. Hat trickiem w tym spotkaniu popisał się wspomniany już wcześniej gracz gości – Tomasz Manjura.