ART Property vs Vattenfall IT

ART Property
14 - 1
Vattenfall IT

Po serii przegranych spotkań Vattenfall IT zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, czego już nie można powiedzieć o ART Property. Kiedy w powietrzu unosił się duch zaciętej rywalizacji, zawodnik o numerze 10, czyli Mateusz Kołodziejczyk, zdobył premierową bramkę dla ART Property tuż po pierwszym gwizdku sędziego. Drużyna ART Property miała wyraźną przewagę nad rywalami i w pierwszej połowie zdobyła aż 10 bramek. W 30 minucie celny strzał oddał Maciej Pukas dla drużyny Vattenfall IT. Niestety, mimo starań Vattenfall IT, ARTProperty zdobyło jeszcze 4 bramki. Faworyci znacząco przejęli przewagę w tej konfrontacji, „Informatycy” nie sprostali naciskom przeciwnika. ART Property zakończyło mecz z miażdżącym wynikiem 14:1.