Novichem vs JAREMAR

5 - 2
JAREMAR

Faworytem spotkania Novichemu z JAREMAR był pierwszy z wymienionych zespołów. Należało pamiętać, że spotkają się drużyny, z których obie są w górnej części tabeli, więc nie można się było spodziewać słabości żadnej ze stron. JAREMAR udanie otworzył spektakl celnym trafieniem, zaraz potem piłkarze tej drużyny trochę spuścili z tonu. Bramki jak wysypane z worka padały już tylko do końca pierwszej połowy na jedno konto. Trafiał tylko zespół Novichem, który być może celowo uśpił czujność rywali niemrawym początkiem. Druga połowa należała już do tych mocno wyrównanych. Grupa JAREMAR starała się ze wszystkich sił, co było słuchać też w tym, jak chłopaki się motywowali. Wynik wysoki, ale absolutnie nie do odpuszczenia dla sportowców tej klasy. Na każdej pozycji Novichem miał jednak kogoś minimalnie lepszego niż poszczególne pozycje grupy JAREMAR i tym samym lider 3 ligi skutecznie bronił prowadzenia. Mecz zakończył się wynikiem 5-2 dla Novichem i umacnia go to na pozycji lidera, chociaż rywale mocno depczą im po piętach. Dla JAREMAR oznacza to utratę dystansu do czołówki tabeli. Mimo to, ten sezon nadal wygląda na dość udany w ich wykonaniu.