ESA Logistika vs NC+

ESA Logistika
5 - 4
NC+

Spotkania sąsiadów w tabeli zawsze należą do elektryzujących. Taką zasadę starały się potwierdzić zespoły NC+ i ESA Logistika, które w czwartkowy wieczór mierzą się ze sobą w ramach 2 ligi. Od skromnego prowadzenia zaczął zespół NC+, ale to ESA Logistika przejęła kontrolę, strzelając dwie kolejne bramki. Od tej pory spotkanie nieprzerwanie kazało nam zastanawiać się, kto tutaj będzie lepszym zespołem. Gole padały zamiennie, raz jedna drużyna strzelała, a zaraz padała odpowiedz rywali. Bez żadnej większej przewagi i tak aż do przerwy, kiedy wynik brzmiał 3-3. Po przerwie zespoły nadal, jakby z góry umówione grały zasadą cios za cios. Nikt nie ośmielił się przerwać tej logicznej serii, pozostało tylko pytanie, na jakim wyniku zatrzyma się czas gry ? Gdy ESA Logistika trafiła 5 bramkę, przy 4 odpowiedziach NC+, czas nieubłaganie dobiegał końca. Pewnie gdyby był doliczony czas gry, ten wynik zaraz by się wyrównał. ESA Logistika wygrała 5-4 z NC+, bo potrafiła strzelić więcej goli. Daje jej to awans na 4 pozycje w 2 lidze.