OEX vs Raben Logistics Chorzów

OEX MerService
11 - 5
Raben Logistics Ruda Śląska

Poniedziałkowa kolejka spotkań 2 Ligi miała nam między innymi odpowiedzieć na pytanie czy ostatnie potknięcie zespołu OEX oznacza coś więcej niż wpadkę. Rywale Raben Logistics Chorzów postawili przed sobą zadanie by jeszcze bardziej zaskoczyć negatywnie kibiców OEX. Sportowa postawa zdawała się nas jednak przekonać o wartości zespołu który biję się o ścisłą czołówkę tabeli. Nadzwyczaj łatwo gracze OEX przedzierali się przez obronę Raben Logistic Chorzów bezustannie atakując ich bramkę. Jeden gol poprzedzał kolejny a sam bramkarz z każdą kolejna akcją OEX we własnym polu karnym czuł się coraz mniej pewnie. Pewnie jak i cały zespół Raben Logistics Chorzów, który schodził po pierwszej połowie z wynikiem 2-10. Druga część gry potraktowana była przez piłkarzy OEX eksperymentalnie. Starali się urozmaicać grę nowatorskimi zagraniami i kombinacyjną grę, łatwo narażając się na kontry. Czuli jednak ogromną przewagę tego dnia i nawet tracone bramki w drugiej połowie nie burzyły ich spokoju ducha. Mecz zakończył się wynikiem 11-5 dla OEX , co daje im 2 miejsce w tabeli 2 Ligi