Raben Logistics Chorzów vs AutoPartner

Raben Logistics Ruda Śląska
7 - 4
AutoPartner

Spotkanie pomiędzy Raben Logistics Chorzów a AutoPartner, zapowiadało się jako mecz dwóch drużyn, które zaznały już w tym sezonie zarówno smaku zwycięstwa, jak i goryczy porażki. Obie ekipy przegrały swoje mecze w ostatniej kolejce, zatem to spotkanie było doskonałą okazją do rehabilitacji dla dwóch zespołów. Mecz rozpoczął się od bardzo szybkiej i wyrównanej gry obu ekip. Dużo stworzonych sytuacji podbramkowych sprawiło, że już po 9 minutach spotkania był remis 2:2. Po piorunującym początku, mecz w dalszej fazie pierwszej połowy, stracił nieco na prędkości gry. Pomimo kilku dobrych sytuacji, do przerwy wynik już nie uległ zmianie i przy zmianie stron widniał remis. Druga połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Raben Logistics, którzy starali się narzucić przeciwnikom swoje warunki gry. Dobra gra gospodarzy przyniosła im w 24 minucie bramkę dająca prowadzenie. Jej autorem był Jakub Gomola. Zawodnicy z Chorzowa, wyraźnie rozochoceni objęciem prowadzenia, w krótkim czasie, zdobyli kolejne dwie bramki w 27 i 28 minucie spotkania. Na te trafienia w szybki sposób odpowiedzieli piłkarze gości, którzy w 29 minucie za sprawą bramki Grzegorza Białoruckiego odrobili część strat. Nie wystarczyło to jednak na dobrze dysponowanych tego dnia zawodników Raben Logistics, którzy do końca spotkania starali się kontrolować przebieg meczu. Ostatecznie piłkarze z Chorzowa pokonali AutoPartner 7:4, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie.