Inmedium.pl II vs OEX

Inmedium.pl II
10 - 7
OEX MerService

Komplet zwycięstw ma na swoim koncie zespół OEX, ich rywalem w czwartej kolejce byli gracze Inmedium II. Po słabym początku sezonu drugi zespół Inmedium.pl wygrał w końcu spotkanie czym wzniecił apetyt na zwycięstwa. Rekordowo szybkim golem popisali się piłkarze OEX, bo niemal tuż po pierwszym gwizdku sędziego. Stoicki spokój rywali pozwolił im wyjść na prowadzenie 2-1. Sił graczom OEX zabrakło w drugiej części pierwszej połowy. Tracili bramkę za bramką i nie mogli uzyskać przewagi pozycyjnej. Przyszedł jednak czas na zaskoczenia, bądź rozluźnienie Inmedium.pl II bo dali sobie dość łatwo wrzucić 3 bramki przed przerwą. Jednak gra OEX kojarzyła się z interwałami, gdzie po każdej dobrej sekwencji podań i trafień musiał nadejść moment przestoju. Kapitalnie wykorzystał to zespół Inmedium.pl II kontrolując drugą połowę mimo ścisku wynikowego pod koniec. W pewnym momencie wynik brzmiał 8-7 i wtedy paliwo w baku zostało tylko po jednej stronie boiska. Kolejne dwa trafienia ustaliły wynik 10-7 na korzyść Inmedium.pl II. Martin Skowron trafiał celnie 5 krotnie i znacznie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu.