ArchiDoc vs Prestige

ArchiDoc
7 - 3
4 ECO Prestige

Spotkanie pomiędzy ArchiDoc a Prestige zapowiadało się jako mecz drużyn, które w swoim pierwszym ligowym spotkaniu w tym sezonie nie zdobyły kompletu punktów. Oba zespoły zremisowały swoje inauguracyjne spotkania, dlatego miały nadzieję na komplet punktów w swoim drugim meczu. Rywalizacja rozpoczęła się od wyrównanej gry obu zespołów, które nie mogły zawiązać znaczącej akcji. Mecz toczony był w umiarkowanym tempie z niewieloma okazjami z obu stron. Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 12 minucie, a jej strzelcem był zawodnik gospodarzy – Tomasz Krotofil. Chwilę później gracze ArchiDoc prowadzili już dwiema bramkami. Prowadzenie podwyższył bowiem Tomasz Pateja. Gracze gości jeszcze przed przerwą zdołali zdobyć bramkę kontaktową. W 17 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Wrótniak, ustalając wynik do przerwy na 2:1. W drugiej połowie spotkanie nieco się ożywiło, co spowodowało większą ilość sytuacji podbramkowych. Już 2 minuty po zmianie stron zawodnicy ArchiDoc podwyższyli prowadzenie na 3:1, a kilka minut później kolejną bramką zaznaczyli swoją przewagę na boisku. Choć gracze Prestige również dochodzili do groźnych sytuacji bramkowych, to gospodarze w drugiej połowie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Ostatecznie zespół ArchiDoc pokonał Prestige 7:3. Na uwagę w tym meczu zasługuje postawa Mikołaja Michny, który zdobył dla zwycięskiej drużyny aż 3 bramki.