Cooler Club vs COLDGROUP

Cooler Club
4 - 10
COLDGROUP

Sytuacja po pierwszej kolejce 2 Ligi stara nam sie podpowiedzieć, że faworytem spotkania będzie COLDGROUP. Nierozsądne byłoby wydawać wyroki po zaledwie jednej kolejce spotkań, pamiętając przy tym dobre mecze graczy Cooler Club z przeszłości. Od pierwszego gwizdka sędziego w natarciu byli piłkarze COLDGROUP i osiągnęli przewagę 4-1. Końcówka pierwszej połowy była nerwowa i wyrównana, ciągle Cooler Club utrzymywał kontakt z rywalami o czym świadczy wynik 3-6 po pierwszej połowie. W drugiej COLDGROUP nie pozostawił już wątpliwości kto dzisiaj na sosnowieckiej hali ma więcej argumentów piłkarskich. Kolejne bramki dodawały swobody a drużyna Cooler Club znacznie częściej się gubiła w swoich poczynaniach. Obie połowy były znacznie od siebie różne, ale jedno było niezmienne-celne oko piłkarzy COLDGROUP. Wbijając do siatki 10 bramek awansują w tym momencie na pierwsze miejsce w lidze z dwoma zwycięstwami.