Habasit vs UMWŚ

Habasit
5 - 5
UMWŚ

Wciąż walczący o awans niebiescy podejmowali Habasit, który grając w kratkę zapewnił sobie miejsce w środku tabeli. Mimo to zawodnicy nie zamierzali oddawać punktów za darmo. Od pierwszych minut to UMWŚ było ekipą aktywniejszą, dzięki czemu szybko objęła dwubramkowe prowadzenie. Na gola kontaktowego również potrafili szybko zareagować, dzięki czemu po 10 minutach wygrywali 3:1. Biało-zieloni nie zamierzali się poddawać. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry zdołali wyrównać. Po zmianie stron przez dłuższy okres czasu byliśmy świadkami nieskutecznej gry obu zespołów, jednak końcówka przyniosła ogrom emocji. Habasit po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie w 32 minucie i to on przejął inicjatywę. Gdy chwilę później UMWŚ zdołał wyrównać, po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Marcel Górniak. Tuż przed ostatnim gwizdkiem wynik spotkania zdołał ustalić Mariusz Kwieciński, lecz przez ten podział punktów jego zespół znacznie ograniczył swoje szanse na awans.