Novichem vs Cooler Club

2 - 4
Cooler Club

Po dwóch ostatnich zwycięstwach Cooler Club tym razem mierzył się z outsiderem 3 ligi A – Novichem. Występujący w czarnych strojach faworyci od razu ruszyli do ataku, spychając rywala do defensywy. Biało-zieloni już w 2 minucie musieli zacząć nadrabiać straty po golu samobójczym, jednak mimo licznych rajdów ofensywnych, ich przeciwnik bardzo pewnie radził sobie w obronie. Jeszcze w pierwszej połowie Mateusz Czechowski zdołał podwyższyć prowadzenie na 2:0. Po zmianie stron Novichem ruszył do ataku, a w 26 minucie zdobył gola kontaktowego po strzale Jacka Rutha. Bohaterem końcówki był jednak Mateusz Dworak, który odpowiadał na każdy cios rywala, zdobywając dwie ostatnie bramki dla Cooler Club, dające jego drużynie pewną wygraną oraz 3 punkty.