Geodis vs Saint Gobain

Geodis
1 - 6
Saint-Gobain Sekurit

Nie było jeszcze w tym sezonie mocnych na lidera z Saint Gobain. Z tego powodu Geodis przystępował do meczu bez presji i wpływało do na dobrą postawę zespołu na początku spotkania. Drużyna bardzo dobrze przeciwstawiała się naporowi rywala , który przełamał defensywę dopiero w 14. minucie, a po podwyższeniu trzy minuty później lider schodził na przerwę prowadząc 2:0. W 31. minucie zapachniało niespodzianką, bo Geodis nawiązał kontakt. Jednak radość szybko zepsuł Dawid Stochel i w następnej akcji znów wyprowadził Saint Gobain na dwubramkowe prowadzenie. Drużyna w szarych strojach poszła za ciosem, strzeliła w końcówce jeszcze trzy bramki i po 10  z rzędu wygranej przypieczętowała awans do 1 Ligi.