Lubotech & Asero vs OSOZ

Lubotech & Asero
8 - 2
OSOZ

Naprzeciw siebie stanęły drużyny mający zupełnie odmienne cele na zbliżający się mecz. Lubotech & Asero śmiało spogląda w stronę pierwszej czwórki tabeli, zaś zespół OSOZ chciałby przerwać serię porażek i wydobyć się z ostatniego miejsca w tabeli 2 ligi A. Bardzo szybko, bo już w drugiej minucie meczu zawodnicy Lubotech & Asero wyszli na prowadzenie golem Mirosława Roja. Przez dłuższy czas nie widzieliśmy skutecznych ataków na bramkę, jednak w 13 minucie piłkarze Lubotech & Asero podwyższyli na 2-0. Błyskawicznie odpowiedział Daniel Ochojski, piłkarz OSOZ strzelając pierwszego gola dla swojego zespołu. Do wyniku 3-2 dla faworytów spotkania wydawało się, że zespół OSOZ będzie stanowił realne zagrożenie. Końcówka pierwszej połowy zweryfikowała ten osąd i dwukrotnie jeszcze bramkarz OSOZ musiał wyciągać piłkę z siatki. Wynik do przerwy 5-2 nadszarpnął pewność siebie ostatniego zespołu Ligi i w drugiej połowie bramki strzelali wyłącznie faworyci. Najpierw w 32 miuncie, następnie w 35 i 36 ustalając wynik końcowy 8-2. Drużyna OSOZ pozostaje na dnie tabeli, a Lubotech & Asero cieszyli się z wygranej, na którą czekali trzy kolejki.