IVIA vs PowerPartners

IVIA
4 - 9
PowerPartners

Drużyna PowerPartners stała przed zadaniem osiągnięcia czwartej wygranej z rządu, przeszkodzić w tym próbował im zespół IVIA, dla którego każdy punkt będzie cenny, by wydobyć się z ostatnich miejsc w tabeli 2 ligi A. Festiwal strzelecki dla drużyny PowerPartners rozpoczął w czwartej minucie Andrzej Jałowy, kolejni gracze dorzucili jeszcze w pierwszej połowie dwa gole nie tracąc przy tym żadnego. Druga połowa to nadal dominacja PowerPartners, w 30 minucie spotkania mięliśmy już tenisowy wynik, 6-0. Potem zespół IVIA rozpoczął odrabianie strat wyciągając wynik na 2-6, ale wtedy w 36 minucie hattrickiem popisał się Rafał Krzyśka, który przed samym końcem meczu dorzucił jeszcze czwarte trafienie. Zespoły w ostatnich minutach na zmianę zdobywały po bramce ustalając wynik 9-4 dla drużyny PowerPartner. Zdecydowanie lepsza druga połowa w wykonaniu IVIA nie wystarczyła by postraszyć rywali, tym samym coraz trudniej będzie chronić się przed spadkiem.