ART Property vs el12

ART Property
0 - 5
el12

Wynik meczu zweryfikowany jako walkower ze względu na występ w drużynie Art Property zawodnika, który powinien pauzować za dwie żółte kartki.

Patrząc na tabelę nieznacznym faworytem wydawał się zespół el12, będący o dwie pozycje wyżej niż rywale. Co innego jednak, jeśli prześledziło się formę obu zespołów – to ART Property zdobyli o 6 punktów więcej w ostatnich trzech kolejkach i to właśnie oni wyszli na prowadzenie w już w 2. minucie, dzięki bramce Bartosza Kondziołki. Przewagę utrzymali jedynie przez trzy minuty, wtedy do siatki trafił Karol Kroczek i el12 mieli nadzieję na przełamanie fatalnej passy. Kluczowego gola zdobył w 17. minucie Mateusz Wojtoń, ponieważ prowadzenie ART Property w przerwie podcięło skrzydła rywalom, którzy w drugiej odsłonie prezentowali się znacznie gorzej. Po drugim gwizdku sędziego grała – a przede wszystkim strzelała – już tylko jedna drużyna. Dzięki wygranej 5:1 ART Property awansują na 4. lokatę w 2 Lidze A.