Bowim vs Grupa Zarmen

Bowim
3 - 5
Grupa Zarmen

W tym meczu spotkały się dwa zespoły, które nie zaliczą tego sezonu do zbyt udanych. Bowim okupujący koniec tabeli pierwszej ligi rozpoczął to spotkanie z przytupem, zdobywając bramkę już w trzeciej minucie. Na odpowiedź Grupy Zarmen musieliśmy poczekać kilka chwil. Gdy Tomasz Nolewajka wyrównał wynik spotkania mecz rozpoczął się na nowo. Od tego czasu obie drużyny punktowały siebie nawzajem, zdobywając bramkę za bramką. Do gwizdka kończącego pierwszą połowę tablica wyników wskazywała 2:3. Po zmianie stron żaden z zespołów nie był w stanie pokonać bramkarza rywala. Dopiero w trzydziestej minucie udało się to Przemysławowi Kózce. Remis nie satysfakcjonował żadnej z ekip. Każda z nich próbowała rzucić wszystkie siły w ofensywę. Skuteczniejsi w swych działaniach byli zawodnicy Grupy Zarmen, zdobywając dwie kolejne bramki i ustalając wynik spotkania.