Hard Plast Tychy vs BD Inwestor 2

Hard Plast Tychy
2 - 9
BD Inwestor 2

Spotkanie Hard Plast Tychy z drużyną BD Inwestor 2 zapowiadało się niezwykle ciekawie. Drużyna BD po 3 zwycięstwach w lidze miała ochotę na kolejną wygraną. Tyszanie natomiast po przełamaniu w poprzedniej kolejce serii meczów bez punktów, chcieli udowodnić na boisku swoją piłkarską wartość. Spotkanie rozpoczęło się jednak od pełnej dominacji drużyny BD Inwestor 2. Po zaledwie 2 minutach gracze pomarańczowych wyszli na 2 bramkowe prowadzenie, za sprawą trafień Macieja Knysaka oraz Grzegorza Dudka. Wraz z upływem czasu gra zaczęła się nieco wyrównywać, czego dowodem były bramki dla obu stron.Końcówka pierwszej połowy to ponowna dominacja graczy BD, którzy przejęli kontrolę nad środkiem pola, schodząc na przerwę prowadząc stosunkiem 5:1. Druga połowa spotkania to pełna dominacja piłkarzy w pomarańczowych strojach, którzy nie dopuszczali przeciwników pod swoje pole karne. W efekcie BD Inwestor 2 rozgromił tyską drużynę różnicą aż 7 trafień. Graczem spotkania niewątpliwie był Grzegorz Dudek, który zanotował na swoim koncie 3 bramki oraz asystę.