DPL vs BD Inwestor 2

DPL
1 - 5
BD Inwestor 2

Niesiony dobrym wejściem w sezon po dwóch okazałych zwycięstwach BD Inwestor 2 mierzył się tego dnia z DPL, który rundę jesienną rozpoczął od dwóch porażek. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, obie strony często atakowały, kreowały składne akcje, jednak brakowało im szczęścia. Dopiero w 12 minucie jedyną bramkę w tej odsłonie meczu zdobył Maciej Knysak. Początek drugiej połowy był odbiciem lustrzanym poprzednich 20 minut. Przełomem była bramka wyrównująca Piotra Lubosa, która rozpoczęła mecz na nowo. Niestety dla szarych, zawodników BD Inwestor 2 nie satysfakcjonował remis. Faworyci rzucili siły do ataku, a bramki zaczęły wpadać tak, jak w ostatnich dwóch spotkaniach, dzięki czemu pewnie wygrali 5:1 oraz zgarnęli pełną pulę punktów.