Sygnity vs TIME Group

Sygnity
0 - 5
TIME Group

TIME Group w zeszłym tygodniu odniósł pierwsze zwycięstwo jesienią pokonując Politechnikę Śląską i w poniedziałkowy wieczór zespół ten poszedł za ciosem wygrywając w jeszcze bardziej okazałych rozmiarach. Końcowy rezultat może być jednak nieco mylący bo spotkanie nie było tak jednostronne jakby mógł wskazywać na to wynik. W pierwszej części gry obie drużyny stworzyły sobie swoje okazje do strzelenia pierwszej bramki, ale w kilku sytuacjach z jednej i drugiej strony brakowało skuteczności. Wynik mecz otworzył dopiero w 20 minucie Krzysztof Doliński, strzelając przysłowiowego gola „do szatni”. Po pół godzinie gry ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, a kiedy chwilę później sędzia spotkania pokazał, w pełni zasłużoną, czerwoną kartkę dla zawodnika Sygnity za zatrzymanie ręką piłki zmierzającej do bramki, jednocześnie dyktując rzut karny, stało się jasne, że TIME Grup nie wypuści już wygranej z rąk. Rafał Bałdyga bez problemów wykorzystał „jedenastkę”, a w kolejnych minutach on i Maciej Gawęda jeszcze dołożyli po jednym trafieniu, pieczętując drugą wygraną w sezonie swojego zespołu.