AutoPartner vs Plastic Omnium

AutoPartner
2 - 11
Plastic Omnium

W 2. Lidze B przedostatnia w tabeli drużyna AutoPartner stanęła przed arcytrudnym wyzwaniem urwania punktów wicelidorowi – Plasticowi Omnium. Niespodziewanie to właśnie stawiani na przegranej pozycji gracze z AutoPartner jako pierwsi zdobyli bramkę i objęli prowadzenie już w 3. minucie. Na boisku działo się bardzo wiele, ponieważ oba zespoły postawiły na atak oraz szybkie kontry. Jeszcze w 7. minucie utrzymywał się remis 2:2. Plastic Omnium rozkręcał się powoli, ale ostatecznie lepiej odnalazł się w ofensywnym futbolu i zdeklasował rywali. Warto wspomnieć o fenomenalnym, kosmicznym występie Adriana Modelskiego, który zdobył 9 goli! Jednak w następnej kolejce napastnika z numerem 14. oraz jego drużynę czego znacznie szczelniejsza defensywa Silvanu Logistics. Będzie to bardzo ważny pojedynek dwóch najlepszych zespołów w lidze.