Cooler Club vs Eco Dla Firm

Cooler Club
4 - 0
Eco Dla Firm

Pierwszy mecz na boisku numer 2. odbył się w środowe popołudnie pomiędzy Cooler Club a Eco Dla Firm. Mecz rozpoczął się bardzo energicznie i zacięcie, pokazując tym samy, iż wynik wcale nie musi być jednoznaczny. Piłkarze ECO DLA FIRM starali się stwarzać sytuacje głównie z kontry i po długich podaniach bramkarza, jednak bardziej poukładana gra oponentów sprawiała, iż przesunięcie do defensywy z czasem stawało się coraz częstsze i choć bezbramkowy wynik po pierwszej połowie nie wskazywał faworyta, to ekipa Cooler Club sprawiała wrażenie bardziej ułożonej drużyny, co mogła też sugerować żółta kartka dla przeciwników. Druga połowa zaczęła się zupełnie inaczej, dając do zrozumienia bramkarzowi Eco Dla Firm, iż łatwo mieć nie będzie. Napastnicy Cooler Club w końcu zaczęli stwarzać sobie lepsze, bardziej dogodne sytuacje bramkowe, na które pracował właściwie cały zespół. Zawodnicy Eco Dla Firm nie potrafili zatrzymać coraz to lepiej grających przeciwników i składnej akcji stracili pierwszą bramkę, która otworzyła worek kolejnych trzech celnych strzałów. Ostatecznie wynik spotkania zakończył się wynikiem 4:0 dla Cooler Club, a na listę strzelców wpisało się aż czterech zawodników.