SuperAuto24 vs Inmedium.pl II

SuperAuto24
5 - 3
Inmedium.pl II

Pierwszy mecz na boisku numer 2. odbył się w niedzielne popołudnie pomiędzy SuperAuto24 a Inmedium.pl II. Mimo przewagi w tabeli ekipy Inmedium.pl II, oponenci wcale nie wyszli na murawę przestraszeni, a wręcz przeciwnie. Od samego początku mecz był naładowany ogromną energią, która swoje ujście niejednokrotnie znajdowała w nieczystych wejściach, które sędzia niwelował. Pierwsza połowa stała na wysokim poziomie, który często podkreślali obrońcy obu zespołów, serwując porządną dawkę defensywnych umiejętności. Pojawiły się także żółte kartki, a nawet jedna czerwona, co świadczyło o bardzo dużym zaangażowaniu i chęci zwycięstwa. Po pierwszej połowie ciężko byłoby wskazać ostatecznie, kto wygra mecz, natomiast druga część spotkania pokazała ogrom determinacji piłkarzy SuperAuto24, którzy usystematyzowaną grą i pozycyjnym atakiem powoli kreowali sobie przewagę bramkową. Zawodnicy Inmedium.pl II próbowali odrobić nieznaczną przewagę przeciwników. Na duże słowa uznania w tym meczu zasłużył Dawid Czubala, który strzelił trzy bramki i asystował dwukrotnie. Natomiast w Inmedium.pl II wyróżniał się Łukasz Klepek, zdobywca dwóch bramek i jednej asysty. Sama już końcówka spotkania to iście zawrotne tempo, dające jeszcze nadzieję jednym, jak i drugim, natomiast solidna obrona SuperAuto24 nie dała odebrać sobie już upragnionego zwycięstwa. Ostatecznie wynik meczu zakończył się wynikiem 5:3 dla SuperAuto24.