Auroland vs Lokal Nieruchomości

Auroland
2 - 3
Lokal Nieruchomości

Ostatni mecz poniedziałkowego maratonu meczów odbył się pomiędzy Auroland a Lokal Nieruchomości. Ekipa Auroland nie przystępowała do tego spotkania, jako faworyt, jednak mimo wszystko, dawała do zrozumienia oponentom od samego początku meczu, iż łatwo zwycięstwa nie odda. Ciężką atmosferę czuć było w powietrzu już od pierwszych chwil, toteż dawało kibicom nadzieję na zacięte spotkanie i dobre widowisko. Bardzo dobrą formę prezentowali obrońcy Lokal Nieruchomości, przez których ciężko było się przebić oponentom, a okazji nie brakowało. Pewne interwencje bramkarzy i ułożona gra w ataku obu ekip dawały do zrozumienia, iż wynik wciąż może być sprawą otwartą i mimo jednobramkowej przewagi ekipy Lokal Nieruchomości z pierwszej połowy, piłkarze Auroland nadal mogli zagrozić bramce przeciwników. Druga połowa pojedynku zaczęła się bardzo dynamicznie, jednak mimo wciąż otwartego wyniku, to zawodnicy z Lokal Nieruchomości zdawali się grać pewniej i kontrolować przebieg spotkania, między innymi za sprawą dobrze sprawującego się bramkarza, który dawał duży spokój swojemu zespołowi. Ostatecznie Dawid Kaciuba (asysta), Adam Waszkiewicz i Jarosław Luka, to zawodnicy Lokal Nieruchomości, którzy wpisali się na listę strzelców i tym samym zapewnili swojej ekipie wygraną po ciężkim i dość wyrównanym boju. Ostatecznie wynik po ostatnim gwizdku w meczu, ustalono na 2:3 dla Lokal Nieruchomości, którzy umocnili się w PowerPartners Ekstraklasa.