Silvan Logistics vs Step-Pol

Silvan Logistics
5 - 0
Step-Pol

Obie drużyny przystępowały do tej potyczki pokrzepione ostatnimi dobrymi wynikami, które zwłaszcza w przypadku Silvan-u Logistisc otwierały przed nim drzwi do awansu. Początek spotkania był jednak dość niemrawy w wykonaniu obu stron i pierwszego gola trzeba było czekać nieco ponad kwadrans gdy Adam Suwaj wykorzystał stratę rywali i w sytuacji sam na sam z zimną krwią posłał piłkę do siatki. Silvan poszedł za ciosem, bowiem już dwie minuty później prowadził 2:0 po trafieniu Michała Dziuby i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie Step-Pol zaatakował nieco odważniej, ale graczom tej drużyny brakowało szczęścia gdy dwukrotnie obili poprzeczkę bramki rywali. Silvan z kolei był znacznie bardziej skuteczny i w ostatnich 10 minutach dobił przeciwnika kolejnymi trafieniami. Wydaje się, że z przebiegu gry Step-Pol nie zasłużył na tak wysoką porażkę, jednak oznacza ona koniec marzeń o podium dla tego zespołu. Silvan z kolei pozostaje w grze o mistrzostwo 2 Ligi C, a kluczowe dla losów czołówki może być najbliższe spotkanie z ProPointem Gliwice.