IVIA vs Lubotech & Asero

IVIA
3 - 3
Lubotech & Asero

Trzecie spotkanie na boisku numer 4 mogliśmy podziwiać pomiędzy IVIA a Lubotech & Asero. Był to jeden z najbardziej wyrównanych meczów, jakie odbyły się tego dnia na boisku numer 4.
Nieprzeciętne umiejętności prezentowali zawodnicy jednej, jak i drugiej ekipy. Mimo to, piłkarze Lubotech & Asero wyszli na prowadzenie strzelając po pięknej akcji pierwszą bramkę. Twarda gra i nieustępliwość dała jednak nadzieję na wyrównanie przez oponentów stanu gry i tak się ostatecznie stało. Napastnicy IVIA stanęli na wysokości zadania i doprowadzili do remisu w pierwszej połowie. Wynik zatrzymał się na 1:1 pierwszych 20 minutach.
Druga część spotkania nie odbiegała jakościowo od pierwszej i mogliśmy podziwiać znowu piękne akcje obu drużyn. Momentami wydawało się, że piłkarze IVIA przejmą kontrolę nad meczem, jednak niewykorzystane sytuacje i dobra postawa bramkarza przeciwników skutecznie odbierała nadzieję na wygraną. Na duże słowa uznania zasłużył Przemysław Górski, który dwukrotnie pokonywał bramkarza IVIA, dając swojej ekipie wsparcie w trudnych momentach. Mecz był bardzo napięty a im bliżej końca spotkania, tym presja na zdobycie decydującego gola stawała większa. W ekipie IVIA nie widać było lidera; każdy grał na podobnym – zespołowym – poziomie i aż czterech zawodników strzeliło gola. Ostatecznie po ciężkiej końcówce wynik spotkania ustalono na 3:3.