Izoblok vs el12

Izoblok
10 - 1
el12

Pierwszy mecz na boisku numer 4 odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy Izoblok a el12. Zespół Izoblok przystępował do tego spotkania jako zdecydowany faworyt. Dlatego też jednostronny mecz 1 Ligi A oglądaliśmy praktycznie od pierwszych minut. Piłkarze Izoblok postanowili zawiesić poprzeczkę bardzo wysoko swoim oponentom i atakowali bramkę el12 niemiłosiernie. Efektem tego był szybki gol na 1:0. Późniejsza faza pierwszej części spotkania niewiele się zmieniła i po składnej akcji Izoblok strzelił kolejną bramkę. W kolejnych minutach było już tylko gorzej i zawodnicy el12 zmuszeni byli grać tylko w obronie. Mimo to, piłkarze el12 strzelili jedną bramkę i ostatecznie wynik po pierwszej połowie zakończył się na 5:1 dla piłkarzy Izoblok.
Druga połowa to już popis drużyny Izoblok, która zdominowała swoich oponentów, nie dając im szans na odrobienie strat po pierwszej części meczu. Bramki padały systematycznie, a obrońcy el12 zdawali się być bezradni. Rajdy napastników z piłką skrzydłami i techniczne sztuczki Izoblok sprawiały wielką radość z samej gry piłkarzom, którzy nie przestawali zadziwiać publiczności swoimi zagraniami. Najwięcej bramek dla ekipy Izoblok zdobył Adrian Kochański (6), dodatkowo asystując dwa razy. Mimo to, cała drużyna zasłużyła na wyróżnienie. Ostatecznie wynik ustalono na 10:1 dla zawodników Izoblok, którzy umocnili się w ligowej tabeli.