MM Gastro vs Sygnity

MM Gastro
4 - 3
Sygnity

MM Gastro miało w lidze swoje wzloty i upadki. Aktualnie trwa jego passa meczów bez porażki. Dziś podejmowało drużynę znajdującą się w drugiej części tabeli, która nie może znaleźć w tym sezonie skutecznego przepisu na zwycięstwo. Zgodnie z przewidywaniami to biali pierwsi wyszli na prowadzenie. Jednak chwila rozluźnienia po zdobytej bramce została skutecznie wykorzystana przez rywala, który wyrównał na 1:1. Sygnity było bardzo zmotywowane, by wynieść z tego spotkania komplet punktów. Po jedenastu minutach gry wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Adama Szekiela. MM Gastro jednak do końca nie straciło wiary i jeszcze przed przerwą na tablicy wyników ponownie widniał remis. Gra zaczęła się od nowa i tak jak w pierwszej części spotkania najpierw do głosu doszło MM Gastro, by chwilę później swoje trzy grosze dorzuciło Sygnity. Biali jednak pokazali, że ich remis nie interesuje i w ostatniej akcji meczu strzelili zwycięską bramkę.