PowerPartners vs BMW Sikora II

PowerPartners
4 - 2
BMW Sikora II

Kolejne spotkanie na boisku numer 4 w poniedziałkowe popołudnie odbyło się między PowerPartners a BMW Sikora II. Było to jedno z najbardziej wyrównanych spotkań, które odbyły się tego dnia na tym boisku. Świetne umiejętności prezentowali zawodnicy obu ekip. PowerPartners wykazywali nieco większą inicjatywę i starali się częściej atakować pole przeciwników, co zaowocowało bramkami w pierwszej połowie Mimo to, piłkarze BMW Sikora II nie odpuszczali, dając do zrozumienia oponentom, że jeszcze mają szansę. Ostatecznie drużyna PowerPartners wygrała pierwszą połowę 2:0
Druga część spotkania była bardzo emocjonalna. Mogliśmy oglądać trzy żółte kartki. Żadna z ekip nie chciała ustąpić. Momentami wydawało się, że piłkarze BMW Sikora II zdołają złapać kontakt bramkowy z oponentami, lecz tak się nie stało. Mimo to, na wyróżnienie w zespole BMW Sikora II zasłużyli Daniel Korczyk i Paweł Olek – strzelcy bramek. PowerPartners grali jednak bardziej zespołowo, przemyślanie i skutecznie, a Sławomir Hyzik wpisał się na listę strzelców z dorobkiem trzech bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla PowerPartners