PwC SDC vs BMW Sikora II

3 - 2
BMW Sikora II

W bardzo trudnych warunkach pogodowych, przy rzęsiście padającym deszczu, zwłaszcza w drugiej połowie meczu, musieli radzić sobie w czwartkowy wieczór gracze obu drużyn. Nim jednak rozpadało się na dobre, przed przerwą przewagę posiadało BMW Sikora II, które rozpoczęło spotkanie z dużą determinacją i wolą zwycięstwa. Zespół ten po siedmiu minutach prowadził 2:0 i nic nie wskazywało na to, by mógł zejść z boiska pokonanym. Jednak im mocniej padało, tym lepiej grali rywale, którzy zdołali w drugiej odsłonie meczu odwrócić losy spotkania. Po nieco ponad pół godzinie gry PwC SDC zdobyło gola kontaktowego, a iście zabójcza okazała się końcówka w wykonaniu tej drużyny. Najpierw w 38 minucie meczu doprowadziła ona do remisu, a następnie wyprowadziła kontrę, która zakończyła się trzecim trafieniem, jak się okazało zwycięskim. BMW Sikora I do pewnego momentu wydawało się, że kontroluje boiskowe wydarzenia, jednak gracze tej drużyny wypuścili zwycięstwo z rąk i ponieśli piątą kolejną porażkę.