GEFCO Polska vs AutoPartner

GEFCO Polska
9 - 1
AutoPartner

Do meczu pomiędzy GEFCO Polska a AutoPartner doszło w niedzielne popołudnie. Pogoda dopisała, jednak sama rywalizacja obu drużyn pozostawiła wiele do życzenia, a to dlatego, iż ekipa GEFCO Polska od pierwszych minut postawiła na twardą ofensywę, dzięki której nie dali przeciwnikom zbyt wiele szans w pierwszej części spotkania.
Przepiękne rajdy skrzydłami i efektowne dryblingi były ozdobą zawodników GEFCO Polska, którzy trzykrotnie strzelali do bramki oponentów, ustalając przebieg pierwszej połowy na 3:0. Druga połowa podsyciła apetyty zawodników GEFCO Polska, którzy nie szczędzili bramkarzowi AutoPartner interwencji. Mimo dobrej postawy bramkarza, nie miał on szans z nadciągającymi raz po raz napastnikami GEFCO Polska, którzy zamieniali kolejne akcje na gole. Najlepszym strzelcem spotkania był Karol Borucki – zdobywca czterech bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:1 dla drużyny GEFCO Polska, którzy umocnili swoje miejsce w tabeli.