BetaMed SA vs Inmedium.pl II

BetaMed SA
6 - 3
Inmedium.pl II

BetaMed miał przed tym spotkaniem aż jedenaście punktów przewagi nad swoim niedzielnym rywalem, ale biorąc od uwagę fakt, że dotychczas na Inmedium.pl II sposób znalazł tylko Future Processing, lider 2 Ligi B nie mógł spodziewać się łatwej przeprawy. Niżej notowany zespół faktycznie postawił faworytowi trudne warunki, ale jak się okazało sił na wyrównaną walkę z mocnym przeciwnikiem wystarczyło tylko głównie na pierwszą połowę. Do przerwy wynik był remisowy 2:2, a Inmedium.pl II zaraz na początku drugiej połowy po trafieniu Łukasz Hyry z rzutu wolnego wyszło nawet na prowadzenie, z którego cieszyło się jednak bardzo krótko. Od tego momentu BetaMed uzyskał zdecydowaną przewagę, szybko doprowadził do remisu, a po dwóch efektownych trafieniach z dystansu Daniela Niemczyka i Łukasza Szczyrby ponownie prowadził. Poza strzelony golem zaraz na początku tej części gry, Inmedium.pl II po przerwie w zasadzie nie zagroził bramce rywala i to lider zrobił kolejny ważny krok w stronę awansu szczebel wyżej.