Sygnity vs OSOZ

Sygnity
1 - 2
OSOZ

Zdecydowanym faworytem spotkania był zespół OSOZ, znajdujący się na drugiej pozycji w tabeli ligowej. Rywale w postaci Sygnity, okupujący ostatnią lokatę w stawce, nie zamierzał jednak oddawać punktów za darmo. Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane, dominowała gra w środku pola, jednak z czasem przewaga OSOZ narastała, by przełożyć się na dwie bramki do przerwy. Druga połowa przebiegła pod znakiem dominacji Sygnity, którego zawodnicy tylko raz potrafili znaleźć drogę do bramki rywala. Stare piłkarskie porzekadło, mówiące „Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” przemówiło na niekorzyść Sygnity. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2, co pozwala zawodnikom OSOZ myśleć o pierwszej lokacie, rywalom da na pewno motywację do wydostania się z dołu tabeli.