HireRight vs AAS

HireRight
1 - 9
AAS

Drugi mecz poniedziałkowych rozgrywek na boisku numer 4, odbył się pomiędzy HireRight a AAS.
Pomimo dużego zaangażowania obu drużyn, mieliśmy do czynienia z jednostronnym spotkaniem.
Piłkarze AAS postawili na kontry i tego się trzymali przez większość spotkania. Po pierwszej bramce poczuli krew i poszli za ciosem, czego wynikiem były kolejne gole. Drużyna HireRight miała problemy z przebiciem się przez obronę oponentów, ale mimo to, udało jej się strzelić jedną bramkę w pierwszej połowie. Wynik po pierwszej części spotkania zakończył się 4:1 dla AAS.
Druga połowa, to duża determinacja piłkarzy AAS, którzy soczystymi strzałami bombardowali bramkę oponentów, by raz po raz strzelać świetnej jakości bramki i jednocześnie nie pozwolili na stratę żadnego swojego gola. Na niewiele zdała się dobra postawa bramkarza HireRight, który aż czterokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki w drugiej połowie. Ostatecznie wynik spotkania ustalono na 9:1 dla AAS.